Go to Brand EXPO

Go to Brand EXPO, Polska Wschodnia – szybka pomoc w pozyskaniu dotacji!

Już tylko tydzień został do zakończenia naboru do programu Go to Brand związanego z EXPO 2020 w Dubaju. To naprawdę niewiele czasu na przygotowanie wniosku, ale jest jeszcze szansa! Z racji bogatego doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji konkursowej oferujemy swoją pomoc na ostatnią chwilę. Nie jest to proste zadanie, zwłaszcza na początku eksportowej drogi, jednak warto skorzystać z okazji na rozwinięcie działalności eksportowej o rynki krajów Półwyspu Arabskiego.

Go to Brand 2021

Jesteśmy zespołem specjalistów, który zajmuje się nie tylko przygotowywaniem projektów eksportowych, ale również ich wdrażaniem i rozliczaniem. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami, o czym świadczy choćby kilkadziesiąt milionów pozyskanego dofinansowania. Dotyczy to, rzecz jasna, również wzmiankowanego programu Go to Brand, w którego poprzednich edycjach pozyskaliśmy już miliony złotych dla naszych klientów z rozmaitych branż.

Polska Wschodnia 2021

Nie inaczej sytuacja wygląda w wypadku programu Internacjonalizacja MŚP organizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, którego kolejny nabór zapowiadaliśmy ostatnio. W wypadku firm zlokalizowanych w rzeczonym regionie będzie to nawet lepsze rozwiązanie, bo dotyczy rynków eksportowych całego świata! Zatem posiadając siedzibę w jednym z pięciu województw objętych programem (podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie) warto pochylić się nad tą formą wsparcia. W tym wypadku również oferujemy swoją kompleksową pomoc.

Zapraszamy do kontaktu

Jako podmiot specjalizujący się w tego typu przedsięwzięciach udokumentowanych stosem referencji od zadowolonych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Sprawnie i rzetelnie zajmiemy się pełną obsługą dotyczącą powyższych programów i nie tylko. Wystarczy szybki telefon lub SMS (oddzwonimy!) pod numer 793 024 625. Oczywiście można też wysłać wiadomość na adres biuro(małpka)rozwojeksportu.pl lub poprzez formularz kontaktowy (odpowiemy niezwłocznie).

To już ostatni dzwonek!