O nas

Eksport wymaga innowacjiRozwój Eksportu powstał z myślą o początkujących eksporterach, dopiero planujących działalność eksportową, oraz o firmach już działających na rynkach eksportowych, ale chcących się dalej rozwijać. Na bieżąco śledzimy sytuację w sektorze i dzielimy się informacjami, które mogą przyczynić się do wzrostu prowadzonej działalności poprzez eksport.

Dotacjami zajmujemy się od 17 lat. Dysponujemy niebagatelnym doświadczeniem, ponieważ zdobyliśmy dofinansowanie dla rozlicznych firm z rozmaitych branż. Łącznie jest to już ponad 50 mln zł pozyskanych dotacji, a ta kwota wciąż rośnie!

Jako zespół specjalistów zajmujemy się nie tylko tworzeniem projektów eksportowych, ale także ich wdrażaniem. Mowa tutaj zarówno o całej procedurze rozliczenia wniosku, jak i o realizacji poszczególnych działań eksportowych zawartych w danym projekcie.

RE oferuje szeroki pakiet usług związanych z doradztwem eksportowym. Posiadamy duże doświadczenie oraz kontakty na rynkach zagranicznych, dlatego jesteśmy w stanie wyszukać i pozyskać nowych klientów dla naszych partnerów, a nawet prowadzić w ich imieniu działania zagraniczne (np. przedstawicielstwo na targach czy misjach gospodarczych).

Doradzamy również przy tworzeniu i organizowaniu konsorcjów eksportowych w Polsce oraz organizujemy szkolenia w zakresie nowych rynków eksportowych i przygotowania do wejścia na nie ze swoją ofertą.

W wypadku pytań zachęcamy do kontaktu, który z pewnością nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

Powodzenia w eksporcie!

Rozwój Eksportu