POPW 1.2

POPW 1.2 Internacjonalizacja MŚP – ostatnia szansa na wsparcie eksportu!

Dokładnie za dwa tygodnie (27 maja) zamknięty zostanie nabór do Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 1.2 Internacjonalizacja MŚP, o którym pisaliśmy dwa miesiące temu. A jest to już ostatnia szansa uzyskania dotacji na działalność eksportową w tej perspektywie finansowej Unii Europejskiej!

Polska Wschodnia 1.2

Naprawdę warto skorzystać, ponieważ maksymalna wysokość dotacji na eksport to 800 tys. zł, które można przeznaczyć na targi, misje, usługi doradcze, materiały reklamowe czy nawet maszyny i oprogramowanie. Przy czym nasze działania eksportowe mogą dotyczyć całego świata! Trzeba jednak zaznaczyć, że program dotyczy wyłącznie przedsiębiorstw zlokalizowanych w makroregionie Polska Wschodnia. Oznacza to, że musimy posiadać siedzibę w jednym z pięciu województw objętych programem (podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie).

Pozyskanie dotacji – pomoc

Czasu zostało niewiele, zwłaszcza na samodzielne przygotowanie dokumentacji konkursowej. Jednak nie wszystko stracone, bowiem RE oferuje w tym zakresie swoją pomoc. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, a zajmujemy się nie tylko przygotowywaniem projektów eksportowych, ale także ich wdrażaniem i rozliczaniem. Nasze rozliczne sukcesy oczywiście obejmują też omawiany program POPW 1.2.

Aby skorzystać z naszej kompleksowej pomocy, wystarczy szybki kontakt pod numer 793 024 625 lub wiadomość na adres biuro(małpka)rozwojeksportu.pl. Odpowiemy niezwłocznie, a w razie potrzeby przedstawimy również nasze referencje otrzymane wskutek pozyskania kilkudziesięciu milionów złotych dotacji. Zapraszamy do skorzystania z ostatniej szansy!