Od dzisiaj nabór wniosków do Go to Brand!

W dniu dzisiejszym, dokładnie miesiąc po ogłoszeniu naboru do tegorocznej edycji eksportowego programu Go to Brand, rozpoczęło się przyjmowanie wniosków. Potrwa ono do 4 kwietnia 2019, więc wbrew pozorom i wyobrażeniom osób, które nie miały wcześniej styczności z dotacjami, a są zainteresowane wzięciem udziału w konkursie, czasu nie ma aż tak wiele, bo nieco ponad miesiąc.

Dla osób zdecydowanych jest to jednak wystarczająca ilość czasu, by zaplanować i usystematyzować swoje plany ekspansji zagranicznej, które mogłyby zostać dofinansowane środkami z Go to Brand. Niezdecydowanych z kolei zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi założeniami programu, a obydwu grupom proponujemy naszą pomoc – zarówno przy układaniu planów eksportowych, jak i przy samym tworzeniu wymaganej dokumentacji konkursowej.

RozwójEksportu.pl to zespół specjalistów zajmujący się nie tylko przygotowywaniem projektów eksportowych, ale również ich wdrażaniem i rozliczaniem. Pozyskiwaniem dotacji zajmujemy się już 15 lat, w ciągu których zdobyliśmy nie lada doświadczenie poparte licznymi sukcesami. Nie inaczej jest w wypadku omawianego programu Go to Brand, w którego poprzednich edycjach pozyskaliśmy już miliony złotych dla naszych klientów z rozmaitych branż.

Dlatego jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa, to zapraszamy do kontaktu – zajmiemy się pełną obsługą dotyczącą omawianego programu i nie tylko. Na początek prosimy o telefon pod numer 793 024 625 lub wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro(małpka)rozwojeksportu.pl lub poprzez formularz kontaktowy.