Ile kosztuje pozyskanie dotacji w GO TO BRAND przez firmę doradczą?

Ostatnio otrzymujemy coraz więcej zapytań o koszt przygotowania dokumentacji do programu GO TO BRAND 2018. Informujemy, że opłatę pobieramy wyłącznie w wypadku pozyskania dotacji i nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasz cel to pozyskanie dotacji na eksport dla klienta. Rozpoczęliśmy już przygotowywanie dokumentacji do programu GO TO BRAND, więc jeżeli są Państwo zdecydowani, to zapraszamy do kontaktu z nami. Natomiast jeśli z GO TO BRAND spotykają się Państwo po raz pierwszy, to zapraszam do naszego artykułu o programie: Go to Brand – jak pozyskać dotacje w 2018 roku.

Na wstępie zawsze sprawdzamy, czy dana firma kwalifikuje się do programu. Oceniamy szanse i składamy naszą ofertę prowizyjną. Nie podajemy jej tutaj, ponieważ wszystko zależy od wielkości firmy (mikroprzedsiębiorstwo, mała czy średnia firma), która warunkuje wysokość możliwej dotacji. Przykładowo mikroprzedsiębiorstwo może otrzymać 850 tys. zł dotacji, a średnia firma – 600 tys. zł.

To nie wszystko. Po otrzymaniu dotacji oferujemy naszą pomoc przy jej rozliczeniu, a także wspieramy firmy eksportowe na targach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie oraz know-how, którym chętnie się dzielimy.

Przebieg współpracy wygląda mniej więcej tak:

 1. Na początku prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 793 024 625 lub na e-mail: biuro(małpka)rozwojeksportu.pl.
 2. Wstępna rozmowa dotycząca oceny, czy dana firma kwalifikuje się do programu GO TO BRAND.
 3. Składamy naszą propozycję współpracy.
 4. Podpisanie umowy o współpracy.
 5. Przesyłamy Państwu krótki formularz z pytaniami odnośnie do firmy. Na tej podstawie tworzymy potem projekt. Państwa firma przesyła też listę krajów i imprez, które są w zainteresowaniu firmy. My doradzamy najodpowiedniejsze wydarzenia i kierunki rozwoju.
 6. Opracowujemy wniosek. Czas przygotowania: 3 tygodnie.
 7. Składanie projektu. Wystarczy komputer i dostęp do internetu. Projekt wypełnia się w generatorze dostępnym przez przeglądarkę www. Blokowanie wniosku również odbywa się on-line. Państwa obowiązkiem jest jedynie wydrukowanie 1 strony od nas (potwierdzenie zablokowania wniosku), podpisanie jej i wysłanie pocztą do PARP-u.
 8. Po 2 miesiącach otrzymujemy decyzję pozytywną 🙂
 9. Podpisują Państwo umowę z instytucją, którą przyznała Państwu dotację.
 10. Wnioskujemy o zaliczkę 40% wartości przyznanej dotacji.
 11. Następuje realizacja projektu. W tym okresie co kwartał składamy rozliczenie wydatków, jakie firma poniosła w programie, aby otrzymać zwrot z dotacji.
 12. Zakończenie projektu i rozliczenie wniosku o płatność końcową.
 13. Trwałość projektu, czyli realizowanie zobowiązań projektowych.
 14. Satysfakcja z prężnie rozwijającej się działalności eksportowej 🙂

Pozyskanie dotacji to jedno, drugim elementem jest jego rozliczenie. Średni czas pracy nad jednym projektem to 3 lata. Nasi klienci w GO TO BRAND 2017 pozyskali 4,5 mln zł dotacji na promocję eksportu. Było to 2,1% alokacji dostępnej w programie. W tym roku chcemy pobić nasz rekord.