Dotacje na rozwój działalności eksportowej na Nowy Rok 2016!

dotacje na rozwój działalności eksportowejZa nami Święta i niezapomniany Sylwester. I już 2016 rok. Początek roku to właściwy czas na nowe otwarcie i przyjęcie noworocznych postanowień. W biznesie pierwszy dzień pracy to podsumowanie minionego roku, a następnie  refleksja nad planem rozwoju firmy.

Nowy Rok 2016 przyniesie nam długo oczekiwane nabory do programów eksportowych. W I  kwartale 2016 mamy przewidziany start dwóch programów eksportowych. Pierwszy program eksportowy dotyczący kilku województw tzw. Makroregionu Polska Wschodnia oraz Regionalny Program Operacyjny dla przedsiębiorców z Małopolski.

W pozostałych województwach programy eksportowe będą dostępne w II kwartale tego roku. Jeżeli tylko pojawi się jakiś nabór na pewno o tym poinformujemy na łamach naszego serwisu RozwojEksportu.pl. Na rok 2016 przewidziano bardzo dużą ilość dotacji na rozwój działalności eksportowej. Na pewno będzie w czym wybierać i na pewno nie jedna dotacja na internacjonalizacje zawita do Państwa firmy. Dlatego chcemy wszystkim naszym Czytelnikom życzyć jednego: dotacji na rozwój ich działalności, nie tylko eksportowej:-).