Wesołych Świąt

Dotacje, dofinansowanie, rozliczenie…

Mimo że ostatnie miesiące nikogo nie rozpieszczały, to rok 2020 możemy jednak zaliczyć do udanych. Choćby przez wzgląd na fakt, że udało nam się pomoc wielu partnerom, którzy dzięki naszej pomocy pozyskali kolejne środki na finansowanie swojej działalności eksportowej.

Doświadczenie

W pozyskiwaniu dotacji specjalizujemy się już od 15 lat. Posiadamy w tej materii ogromne doświadczenie, gdyż dzięki nam dofinansowanie z funduszy europejskich otrzymały dziesiątki firm z niezliczonych branż. Zaowocowało to dynamicznym rozwojem działalności naszych klientów.

Na działalność eksportową pozyskaliśmy już wiele milionów złotych, z których część – mimo trudnej dla wszystkich sytuacji – także w tym roku. Kluczowe były tu nabory do następujących programów: Go to Brand 3.3.3 POIR, Internacjonalizacja MŚP 1.2 POPW i Go to Brand EXPO 2020.

Wsparcie

Pozwoliło to naszym licznym partnerom spojrzeć z nadzieją w przyszłość, ponieważ zdobywanie nowych klientów nastręcza obecnie wielu problemów. Dlatego też jako zespół specjalistów zajmujemy się nie tylko samym tworzeniem projektów eksportowych, ale także ich wdrażaniem (rozliczanie dotacji oraz realizacja zamierzonych działań eksportowych).

Ponadto wciąż wspieramy firmy dodatkowymi działaniami proeksportowymi. Należy tu wymienić przede wszystkim wyszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów z rynków zagranicznych, organizowanie szkoleń z zakresu nowych rynków eksportowych oraz pomoc i zastępstwo w realizacji wyjazdów na imprezy targowo-wystawiennicze i misje gospodarcze.

Przyszłość

Powyższe formy wsparcia i doradztwa w dzisiejszych czasach są szczególnie ważne, dlatego tym bardziej staramy się pomóc przedsiębiorcom wyjść z aktualnej opresji obronną ręką. A jest na to niemała szansa, bowiem kolejny rok również przyniesie nowe nabory i kolejne okazje do poprawy kondycji firmy. A tymczasem… WESOŁYCH ŚWIĄT!