Go to Brand 2020

Jak otrzymać dotację Go to Brand? To proste!

Już wkrótce, bo za nieco ponad 2 tygodnie, rozpocznie się przyjmowanie wniosków do niezwykle popularnego wśród eksporterów programu Go to Brand organizowanego przez PARP w ramach poddziałania 3.3.3 POIR. Jest to zatem doskonały moment, aby poważnie zastanowić się nad możliwością skorzystania z tej formy dofinansowania działalności eksportowej, która pomogła już wielu polskim przedsiębiorcom. I to zarówno tym doświadczonym, jak i tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w sprzedaży międzynarodowej.

Nawiązując do oficjalnego ogłoszenia przypominamy, że konkurs kierowany jest do sektora MŚP, a poziom dofinansowania może wynieść nawet 85%, jednak nie więcej niż 425 670,00 zł. Tym razem wykluczone zostały podmioty z regionu Mazowsza, co przy łącznej kwocie środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów w wysokości 300 mln zł daje naprawdę duże szanse firmom z obszarów słabiej rozwiniętych.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zaplanować i usystematyzować swoje plany ekspansji zagranicznej, które mogłyby zostać dofinansowane środkami z Go to Brand. Zdajemy sobie sprawę, że często nie jest to proste zadanie, zwłaszcza na początku drogi eksportera. Dlatego jako doświadczony w omawianej tematyce podmiot proponujemy naszą pomoc. Przy czym może ona dotyczyć zarówno układania planów eksportowych (usługa doradcza), jak i samego tworzenia wymaganej dokumentacji konkursowej.

RozwójEksportu.pl to zespół specjalistów zajmujący się nie tylko przygotowywaniem projektów eksportowych, ale również ich wdrażaniem i rozliczaniem. Bardzo bogate doświadczenie zbieramy już od półtorej dekady, co znalazło odzwierciedlenie w postaci niezliczonej ilości projektów zakończonych sukcesem oraz wielu milionów pozyskanych dotacji dla klientów z wszelakich branż. Dotyczy to zwłaszcza programów eksportowych – takich jak tytułowy Go to Brand – w których się specjalizujemy.

Dlatego jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa, to zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, które obejmują pełną obsługę dotyczącą omawianego programu wraz z jego rozliczeniem. Wystarczy kontakt telefoniczny pod numer 793 024 625, mejlowy na adres biuro(małpka)rozwojeksportu.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Powodzenia w eksporcie!