RozwojEksportu.pl na targach STONE i GLASS w Poznaniu

W listopadzie wybraliśmy się do Poznania na targi branży kamieniarskiej oraz szklanej, aby przyjrzeć się czy targi dotyczące wąskiej branży mają sens?. Wspomniane targi odbyły się w czterech pawilonach, w tym jedną zajęli wyłącznie firmy z Chin. W sumie coraz częściej widzimy na targach w Polsce czy zagranicą liczne grono firm z Chin. Naszą uwagę zwróciła forma kooperacji firm z Chiny, które potrafiły się dogadać miedzy sobą i wspólnie się wystawić.

Tegoroczną edycję STONE i GLASS odwiedziło ponad 5 000 zwiedzających, wśród których znaleźli się delegaci z Polski, Białorusi, Chin, Chorwacji, Czech, Finlandii, Hiszpanii, Indii, Irlandii, Litwy, Niemiec, Norwegii, Rumunii, San Marino, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na targach wystawiło się  200 firm zajmując powierzchnię 4.500 m2. Jak na takie specjalistyczne targi to naprawdę dużo.

Targi zawsze uchodziły za najlepszą okazję do prezentacji najnowszych maszyn oraz nowościach w firmach. Zobaczyć na żywo, sprawdzić, jak działają poszczególne sprzęty, porozmawiać z przedstawicielami kilkunastu firm– to wszystko to argumenty przekonujące każdego, kto chce z najnowszymi trendami na rynku być na bieżąco. Targi  STONE i i GLASS 2018 na pewno do nich należą. Następna edycja 14-17 listopada 2018.