Eksport na rynek szwedzki w praktyce

Misja gospodarcza Serwisu RozwójEksportu.pl do Szwecji

eksport do szwecjiSerwis Rozwój Eksportu, reprezentując swoich partnerów, planuje udział w kolejnej misji gospodarczej do Szwecji. Konkretnym miastem, z  którym będzie powiązana wizyta w Szwecji, jest Sztokholm. Misja gospodarcza do Szwecji jest przewidziana na połowę września tego roku. Główny cel merytoryczny wyjazdu jest zapoznanie się z rynkiem szwedzkim i zebranie o nim, jak największej ilości informacji. Serwis RozwójEksportu.pl chce zaprezentować swoim partnerom, jakie korzyści może przynieść ich firmie eksport do Szwecji i jego dalszy rozwój. Zostanie także przedstawione zagadnienia wejścia na nowy rynek zagraniczny, tym bardziej, że Szwecja nie jest zbyt popularnym kierunkiem eksportowym dla polskich przedsiębiorców.

Dlaczego misja gospodarcza do Szwecji?

Biorąc pod uwagę tendencję na przestrzeni ostatnich lat polskie obroty towarowe w handlu ze Szwecją uległy podwojeniu od roku 1998. Według danych z  2013 roku Szwecja była na dziewiątym miejscu pod względem wartości eksportu Polski na rynki zagraniczne. Z tego względu szwedzki kierunek eksportu choć stanowi nie do końca przetarty szlak, to jednak może być bardzo perspektywiczny ze względu na dynamiczny rozwój wzajemnej wymiany handlowej.

Misja gospodarcza do SzwecjiWizyta serwisu RozwójEksportu.pl w Szwecji koncentrować się będzie głównie na nawiązaniu współpracy z tamtejszymi pośrednikami i przedstawicielami, omówienie ewentualnych warunków współpracy, a także przygotowanie możliwości wejścia polskich firm na rzeczony rynek w formie oddziału lub przedstawicielstwa. Drugim celem naszej wizyty jest nawiązanie współpracy z instytucjami wspierającymi eksport na rynek szwedzki, bowiem często finansują one działania eksportowe na przykład poprzez finansowanie udziału w targach, promocję, dofinansowanie kosztów wyjazdów.

Misja gospodarcza Serwisu RozwójEksportu.pl do Szwecji już we wrześniu

Aby zrealizować to przedsięwzięcie wykorzystamy nasz czas, kontakty na omawianym rynku oraz nasze doświadczenie. Będziemy tam występować, jako reprezentant kilku firm. Jednakże mamy jeszcze możliwość dołączenia do wspólnej oferty na rynek szwedzki jednego przedsiębiorstwa. Zawsze wyznajemy przy tym zasadę, że przedsiębiorstwa w imieniu których prowadzimy negocjacje nie mogą występować względem siebie jako konkurencja. Ze względu na konflikt interesów, który w takiej sytuacji mógłby zaistnieć.

Nasza oferta

eksport szwecjaOferta naszego serwisu stwarza możliwości rozwoju. Rozwój dotyczy zarówno Twojej działalności, jak i naszego serwisu. Pozwalamy Ci zaoszczędzić bezcenny czas, stwarzając okazje, możliwości i korzyści w zakresie eksportu na rynek szwedzki. Ta współpraca będzie pozytywna dla obu stron. Ponadto nasz serwis bierze na siebie odpowiedzialność za przygotowanie całego wyjazdu, wiec nie wymaga to już zaangażowania Partnera. Twoja firma będzie mogła skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim biznesem, zlecając organizację misji gospodarczej ekspertom w tym zakresie.

Jeżeli zdecydujesz się nam zaufać i zlecisz przeprowadzenie misji gospodarczej my stwarzamy Tobie szansę na wdrożenie i rozwój eksportu na bardzo perspektywicznym rynku Szweckim. Z doświadczenia wiemy, jakie to trudne zadanie dla małych firm. Zlecenie przeprowadzenia nam misji gospodarczej pozwoli zminimalizować koszty, gdyż całe koszty pojedynczej misji dzielimy przez liczbę firm reprezentowanych  przez nas na danym rynku. Zakończona misja zostanie zwieńczona raportem dla twojej firmy. Dokument ten będzie przedstawiał w odniesieniu do danej firmy działania możliwe do podjęcia celem rozpoczęcia eksportu na rynek szwedzki

Zainteresowany?

W takim razie zapraszamy na spotkanie i rozmowę (również telefoniczną) albo prosimy o e-mail z informacją o chęci wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu we współpracy z naszym serwisem. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2014 r.  Kontakt do nas: tel. 793 024 625 oraz e-mail: biuro(małpka)rozwojeksportu.pl lub napisz do nas korzystając z formularza.